Alternativní popis obrázku

Angličtina pro děti od 1 roku!

Kids&Us přináší nový koncept jazykové školy založený na revoluční a exkluzivní metodice výuky angličtiny u dětí od jednoho roku. Kids&Us výuka probíhá na stejně přirozeném procesu, jako je učení mateřského jazyka. Kids&Us metodika patří mezi faktory, díky nimž jsme jedineční, ale rozhodně není faktorem jediným.


Velkou přidanou hodnotou pro studenty je skutečnost, že jazyková škola pro děti, franchisa Kids&Us, vyvíjí vlastní pedagogické materiály, které jsou 100% šity na míru jednotlivým věkovým skupinám. Dalším klíčovým prvkem úspěchu jazykovky Kids&Us je image, který vyzařuje. Prostory jazykových škol a učeben Kids&Us  jsou prostředím na hony vzdáleným obyčejnosti a šedi, se kterou se děti setkávají po většinu školních dnů. 

Kids&Us není jen další jazyková škola pro děti. Jsme značka s prověřenou metodikou a silnou touhou po inovacích a neustálém zlepšování.

Provozovatel franchisy Kids&Us

Archimedes Inspiration a.s.  Opletalova 1535/4 113 76, Praha 1 www.archimedes.cz

Franchisové provozovny Kids&Us

1 master franchisa v ČR, 266 celkem ve světě: Španělsko, Mexiko, Portugalsko, Itálie, Francie, Andorra, Belgie, ČR). Více než 7 let franchisového systému.

Franchising Kids&Us

Franchisa Kids&Us vznikla ve Španělsku. V roce 2003 filoložka, angličtinářka a matka v jedné osobě, Natália Perarnau, vyvinula vlastní metodu – unikátní a neotřelý koncept výuky angličtiny dětí. Tu pak s nadšením testovala a rozvíjela ve své vlastní jazykové škole. V roce 2008 pak byla otevřena pilotní franchisa Kids&Us. V roce 2015 už funguje 266 franchis v 8 zemích světa. Franchisingová síť Kids&Us language school má v Česku ambiciózní plány. Pracujeme na tom, abychom i u nás obhájili značku Kids&Us jako vzor  ve výuce angličtiny dětí, abychom se etablovali jako přední moderní společnost, která přitahuje nejlepší zaměstnance z celého světa a jež nabízí vynikající vzdělání a barevný svět zaměřený na děti. Do roku 2018 pak budeme mít otevřených 16 franchis, pro něž aktivně hledáme partnery.

Více informací zde:

http://www.czech-franchise.cz//franchising/clenove/archimedes-inspiration-as

Kontaktní osoba pro franchisové licence Kids&Us

Barbora Veselá

Ředitelka Kids&Us pro ČR

email: czechrepublic@kidsandus.cz

+420 702 212 259

www.kidsandus.cz