Broker Consulting

Do konce roku plánuje firma počet poboček ztrojnásobit

Třinec, 21. února 2017 – Svůj třináctý OK POINT v České republice v neděli v rámci expanze otevřela v Třinci finančně poradenská společnost Broker Consulting ve spolupráci s mBank. Unikátní projekt OK POINT spočívající v síti franšízových poboček, která se v současnosti rozprostírá již ve 12 krajích, tak otevírá brány klientům v dalším městě.


Nově otevřený OK POINT se nachází na náměstí Svobody a je situován mezi několika dalšími finančními domy. Pobočka disponuje moderními technologiemi, které usnadňují klientům orientaci ve finančních produktech a službách, jenž Broker Consulting nabízí. Kromě zázemí kompletní produktové nabídky je v novém OK POINTu i zbrusu nový moderní bankomat.

Do výčtu produktů a služeb společnosti patří například založení účtu bez nesmyslných poplatků, sjednání spoření, investic, či nejlevnější hypotéky. Na místě se můžete poradit s finančním profesionálem a zároveň si vyzvednout požadovaný obnos. Hotovost si budete moci také uložit, a to ve vkladomatu mBank, které se během března objeví na všech OK POINTech. „Otevření třinácté pobočky je pro nás dalším krokem k dosažení letošního cíle, kterým je 35 fungujících OK POINTů po celé České republice. Výhledově bychom tento cíl chtěli ještě ztrojnásobit,“ říká Jan Lener, ředitel komunikace Broker Consulting, a dodává: „Vždy hledáme co nejvhodnější prostory pro zřízení poboček, na které klademe vysoké nároky. Zakládáme si na tom, aby OK POINTy byly co nejlépe dostupné a návštěvníci se zde cítili komfortně.“

Slavnostní otevření OK POINTu proběhlo za účasti Petra Hrubého, generálního ředitele Broker Consulting. V rámci spuštění pobočky se společnost stala sponzorem nedělního hokejového utkání Třinec–Zlín, během nějž mimo jiné čelní představitelé OK POINTu předávali přímo na ledě ceny pro nejlepší hráče zápasu.

OK POINT je místem, ve kterém mohou lidé sjednávat produkty a služby různých bank i pojišťoven, aniž by museli navštěvovat několik různých poboček. Jedná se o unikátní místo, kde se propojuje finanční plánování, bankovnictví s nízkými poplatky a realitní služby. Tou nejpodstatnější výhodou OK POINTu je možnost sjednat si produkt nebo službu na míru v rámci aktuální nabídky finančních institucí, a to za nejvýhodnějších podmínek na trhu.

O společnosti Broker Consulting

Broker Consulting je jednou z největších poradenských společností na českém i slovenském trhu v oblasti financí a realit. Od roku 1998 získala na českém trhu důvěru více než 500 000 klientů. Poskytuje také služby přes 4 000 firmám. Služby společnosti Broker Consulting poskytuje přibližně 1200 finančních konzultantů ve více než 100 klientských centrech a kancelářích. Společnost přinesla na český trh řadu inovací. Jednalo se například o investice do otevřených podílových fondů se zamykáním zisků nebo unikátní produkty unikátního životního dopojištění, které umožňují pojistit smrt a invaliditu za zlomek obvyklých cen. Broker Consulting rovněž ve spolupráci s mBank vytváří síť franšízových poboček pod názvem OK POINT.