BODY EXPRESS CZ

EMS je dnes nejrychlejší způsob, jak dostat tělo do kondice, odbourat přebytečné tukové zásoby a odstranit bolesti zad. Nejúčinnější metoda EMS je v BODY EXPRESS. BODY EXPRESS, člen ČAF, Vás zve na seminář.


Zdravé tělo za 20 minut týdně - příležitost na vlastní moderní fitness studio.

Termín a místo:
čtvrtek, 12. 7.2018 od 9:30 do 11:30 hod.
Impact Hub Praha, Drtinova 557/10, 150 00 Praha 5, oranžová místnost
www.hubpraha.cz/kontakt/

Nabídka je určena pro všechny členy asociace, franchisanty z Prahy a okolí či nové zájemce o franchisu, kteří by rádi svůj business rozšířili.

Na trhu již od roku 2015 úspěšně funguje franchisová síť BODY EXPRESS, která přináší zajímavou možnost podnikání pro všechny s pozitivním vztahem ke zdraví, lidskému tělu, ale i k lidem samotným  a jejich potřebám v oblasti zdravého životního stylu.

V dnešní uspěchané době každý z nás nejednou řešil otázku nějakého toho přebývajícího kila, bolesti zad ze sedavého zaměstnání či nedostatek času pro pohybové aktivity. Kolik lidí si vlastně může v dnešní době dovolit 3-4x týdně chodit cvičit? A kolik to zabere času? BODY EXPRESS byl vymyšlený přesně pro tyto situace a přináší na trh zdravého životního stylu nejrychlejší způsob jak dostat tělo do kondice, odstranit svalové nerovnováhy či zhubnout. To vše za 20 minut jednou týdně pro všechny věkové kategorie.

V příloze naleznete základní informace o konceptu.

Nejčerstvější informace o akci na bodyexpress.cz/zalozte-vlastni-studio

Věříme, že Vás tato nabídka zaujala a těšíme se na setkání s Vámi v Praze

BODY EXPRESS