Body Express

BODY EXPRESS, člen České asociace franchisingu, si Vás dovoluje pozvat dne 8. 11. 2018 na seminář „Zdravé tělo za 20 minut týdně - příležitost na vlastní moderní fitness studio.“

EMS je dnes nejrychlejší způsob, jak dostat tělo do kondice, odbourat přebytečné tukové zásoby a odstranit bolesti zad. Nejúčinnější metoda EMS je v BODY EXPRESS.


Termín a místo:

  • 8.11 2018 Praha - Smíchov

Seminář je určen pro všechny členy asociace, franchisanty z uvedených míst a okolí a dále pro nové zájemce o franchisu, kteří by rádi zahájili nebo rozšířili svůj business.

BODY EXPRESS:

Úspěšná franchisová síť BODY EXPRESS je na trhu již od roku 2015. Přináší zajímavou možnost podnikání pro všechny s pozitivním vztahem ke zdraví, lidskému tělu, ale i k lidem samotným  a jejich potřebám v oblasti zdravého životního stylu.

V dnešní uspěchané době každý z nás nejednou řešil otázku nějakého toho přebývajícího kila, bolesti zad ze sedavého zaměstnání či nedostatek času pro pohybové aktivity. Kolik lidí si vlastně může v dnešní době dovolit 3-4x týdně chodit cvičit? A kolik to zabere času? BODY EXPRESS byl vymyšlený přesně pro tyto situace a přináší na trh zdravého životního stylu nejrychlejší způsob jak dostat tělo do kondice, odstranit svalové nerovnováhy či zhubnout. To vše za 20 minut jednou týdně pro všechny věkové kategorie.

V příloze naleznete základní informace o konceptu.

Nejčerstvější informace o semináři najdetena: http://bodyexpress.cz/zalozte-vlastni-studio

Věříme, že Vás tato pozvánka zaujala a těšíme se na setkání s Vámi.

BODY EXPRESS