Bestrive: Nová aplikace Fleetpartner

Digitalizaci obchodních procesů postoupila v servisní síti BestDrive opět o krok dále! Poslední horkou novinkou v této oblasti je FleetPartner, internetováaplikace, která je určená pro zákazníky z řad osobních i nákladních fleetů a která umožňuje snadno a rychle tyto zákazníky informovat – a samozřejmě i obsloužit.


FleetPartner je nejnovější webová platforma servisní sítě BestDrive, která umožňuje u fleetových zákazníků snadno a rychle nastavit různá pravidla jejich obsluhy. A tov mnoha úrovních - od pohledu na celý vozový park daného zákazníka až po detailkonkrétního automobilu.

Martin Dlabaja, vedoucí oddělení osobních fleetů v České republice i na Slovensku,objasňuje: “Jak bude aplikace FleetPartner fungovat v praxi? Se zákazníkem – fleetem– máme smluvně sjednány podmínky obsluhy. Například to, že na konkrétní automobilbudeme dodávat pouze pneumatiky Continental. Při obsluhování řidiče vozidla takprodejní personál na všech pobočkách sítě BestDrive pneumatiky jiné značky nežContinental nebude moci zákazníkovi nabídnout. Tímto nastavením zajistíme, že navozidlo nebudou dodány jiné pneumatiky než ty, které má majitel fleetu sjednány vesvé smlouvě s naší společností. A díky tomu má správce fleetu své náklady napneumatiky pod naprostou kontrolou. Stejný princip lze nastavit i na servisní služby.“

S aplikací FleetPartner pracují všechny pobočky servisní sítě BestDrive – jak vlastněné ContiTrade Services, tak ty franšízové, které jsou zapojeny do obsluhy fleetových zákazníků. Nový systém nejen usnadňuje obsluhu zákazníků, ale franšízovým partnerům ulehčuje dodržování potřebných pravidel, nabízí jednotný modul pro evidenci skladovaných pneumatik, současně i s následnou fakturací za realizované služby.

„Jak zapojeným obchodním partnerům - franšízantům, tak fleetovým zákazníkůmnabízíme snadný a rychlý reporting. Každý ze zmiňovaných uživatelů má do aplikacepřístup chráněný heslem“, doplňuje Martin Dlabaja. „Nejčastější a nejoblíbenějšíreportingovou sestavou je soupis uskladněných pneumatik a přehled nakoupenéhozboží za zvolené období. Velmi důležitou funkcí aplikace FleetPartner je i to, že může sloužit jako schvalovací portál. Fleetoví zákazníci – v čele s celostátními leasingovýmispolečnostmi - plánují využití tohoto modulu pro své vozidla a tím budou mít zaručeno,že pneumatiky a služby budou dodány dle jejich požadavku. Další možností je příménapojení aplikace FleetPartner na schvalovací systémy leasingových společností." Digitalizace obchodních procesů je trendem dnešní doby. Aplikace FleetPartner všaknení jen o naprogramované internetové stránce a propojení obchodních dat. Jejísoučástí jsou i skuteční lidé, kteří jsou připraveni v případě potřeby vyjít vstříczákazníkům a obchodním partnerům. „Ano, je to tak. Nutnou součástí aplikaceFleetPartner je i „back-office“. Kolegové z podpůrné kanceláře mají za úkol hlavněpomáhat a asistovat – ať už našim prodejnám a obchodním partnerům, kteří budouzapojeni do obsluhy centrálních zákazníků (fleetů), nebo samotným zákazníkům. Není totiž nic horšího než internetová aplikace bez dostatečné podpory v podoběfungujícího asistenta, který je schopný reagovat na potřeby zákazníků. Celkovoustarost a zodpovědnost za danou kancelář bude mít můj kolega Lubomír Matoušek.“

FleetPartner se tak řadí k dalším digitálním aplikacím, které zjednoduší každodenníživot jak zákazníků, tak obchodních partnerů servisní sítě BestDrive. Podobně jako uaplikace FleetFox (která je určena pro potřeby nákladních fleetů) je i FleetPartnervyvinutý v úzké spolupráci s hannoverskou centrálou a je využívaný v mnohaservisních sítích, které patří do rodiny koncernu Continental.

BestDrive je největší síť pneuservisů a autoservisů v České republice a na Slovensku. Provozovatelem sítě je v České republice ContiTrade Services s. r. o., na Slovensku ContiTrade Slovakia s.r.o., obě společnosti patří do koncernu Continental. Jednotný koncept servisní sítě BestDrive s téměř 190 pobočkami umožňuje pokrýt nabídkou profesionálních pneuservisních a autoservisních služeb území obou států. Komplexní nabídku zboží a služeb mohou využívat i zákazníci preferující online objednávání z pohodlí domova přes www.bestdrive.cz nebo www.bestdrive.sk. Jako největší poskytovatel komplexní služby motoristům se servisy BestDrive snaží nadstandardním způsobem naplňovat očekávání svých zákazníků v duchu firemního motta: Vy jezdíte, my se staráme. 

Pro více informací kontaktujte: e-mail: magda.pancochova@bestdrive.cz
Ing. Magda Pančochová mob.: +420 724 540 968
ContiTrade Services s.r.o. www.bestdrive.cz
Objízdná 1628
765 02 Otrokovice