Partners Financial Services

Bankovním a poradenským pobočkám Partners market se letos velmi daří, na obratu celé finančně poradenské společnosti Partners se podílely čtvrtinově.

Obrat jednotlivých poboček rostl letos v průměru o 25 %, zároveň se výrazně zvýšil také počet obsloužených klientů, a to o úctyhodných 40 %.


Za sympatickými čísly stojí mj. fakt, že se stávající klienti naučili chodit si vyřizovat své finanční záležitosti do poboček ve svých městech. Daří se tak naplňovat základní vize Partners marketů – nabídnout i lidem v menších městech výběr ze stovek finančních produktů. „Nárůst obratu v oblasti služeb pro stávající klienty se meziročně zvýšil o více než 200 %,“ říká Martin Hrůša, ředitel projektu Partners market, a dodává, že o 15 % rostl navíc počet poradců na pobočkách.

Tahouny růstu se v oblasti finančních produktů staly hypotéky a investice do podílových fondů, které umí v dnešní době nízkých úrokových sazeb smysluplně zhodnocovat peníze. „Velmi atraktivní byl pro klienty náš program na tvorbu finančních rezerv na stáří realizovaný penzijními fondy,“ konstatuje Hrůša a očekává pokračování úspěšného růstu franšíz i v druhém pololetí, ve kterém se plánuje zaměřit na propagaci poboček coby zajímavých zaměstnavatelů ve finančně poradenském sektoru.

Franšízám se daří také postupný personální rozvoj i lineární růst obratu. „Je to mimo jiné dáno i propojením s obchodní sítí poradců celé finančně poradenské společnosti Partners. Tato spolupráce tak významně usnadňuje rozjezd podnikání novému franšízantovi v atraktivní oblasti financí,“ vysvětluje Martin Hrůša.

Zdroj: Partners Financial Services, a.s., prosinec 2017