Avex

Amazing Jewelry – unikátní a atraktivní koncept z Dánska hledá na českém a slovenském trhu master-franchisového nebo franchisové partnery!


Mimořádná příležitost pro zájemce o dánský franchisový systém AMAZING Jewelry. Dne 30.01.2017 přijede do Prahy jeho majitel pan Jesper Nielsen, který bude jednat s potenciálními zájemci o master-franchisovou a nebo franchisové licence pro Českou a Slovenskou republiku. Akci pořádá AVEX systems – člen ČAF.

Pokud máte zájem o toto setkání, zašlete svou přihlášku společnosti AVEX systems do 28.01.2017.

Místo konání prezentace tohoto konceptu a jednání se zájemci o AMAZING Jewelry: Hotel Hilton, Pobřežní 1, 186 00 Praha 8-Florenc v době od 12 do 18 hodin.

Přestože historie tohoto unikátního a atraktivního franchisového konceptu z Dánska je relativně krátká, praktické zkušenosti jeho zakladatele Jaspera Nielsena v oblasti obchodu se šperky jsou mnoholeté: Již od roku 2003 je totiž v této oblasti podnikání významným hráčem ve světovém měřítku. Byl spoluzakladatelem a dodavatelem světoznámé značky Pandora.

Vize nově vzniklé společnosti Amazing Jewelry je docela jednoduchá:

- Vytvořit globální cenovou revoluci v oblasti prodeje šperků! Snížením nadstandartních doprovodných nákladů při prodeji tohoto zboží a vynecháním veškerých prostředníků dosáhnout cen o 60-70% nižších než má dnešní konkurence na trhu.

- Nabídnout vysoce kvalitní, moderní i klasické zlaté, stříbrné a diamantové šperky za ceny od 10 do 100 EUR.

- Využít chybějící nabídku šperků pro širokou skupinu zákazníků, které si drahé šperky nemohou nebo nechtějí dovolit.

- Realizovat výnosy velkým prodejním objemem při nízkých nákladech a nízkých cenách tak, jak se to daří např. módním gigantům v oblasti prodeje odívání v sítích H&M nebo ZARA

Pro Českou a Slovenskou republiku hledá tento atraktivní franchisor partnera, který by značku Amazing Jewelry rozvíjel v příštích letech zejména v nákupních centrech a na frekventovaných prodejních zónách, které zaručují bezprostřední blízkost se zákazníkem. Master-franchisant bude mít od počátku za sebou profesionálního partnera a atraktivní značku, která má obrovskou potenciální šanci rozvoje i na českém a slovenském trhu.

Pro více informací a potvrzení Vašeho zájmu o setkání s majitelem AMAZING Jewelry zasílejte e-maily na: ales.tulpa@avexsystems.eu nebo volejte: 724 007 505. Podrobnější informace najdete i na internetových stránkách: www.avexsystems.eu – Katalog franchis nebo dk.amazing.jewelry.