Foreigners cz

Na stupínek vítězů v prestižní soutěži Vodafone Firma roku 2016 se v Jihomoravském kraji postavila i agentura Foreigners.cz, jeden z našich čerstvých členů.


„Jsem velice šťastná a hrdá, že jsme dosáhli na takové ocenění. Je to opravdu čest stát vedle společností s více než dvacetiletou tradicí. Jsme vděční a jedeme dál!,“ okomentovala bronzový úspěch firmy, která v pěti českých městech poskytuje kompletní servis cizincům, její CEO a spoluzakladatelka Andrea Tkačuková.

Jihomoravské podnikání tento rok ovládla Strojírna Oslavany, výrobce a dodavatel hydraulických tlumičů. Na druhé pozici se pak umístila firma Zlomek z Dolních Bojanovic, která se zabývá výrobou a montáží interiérových dveří a zárubní. Agentura Foreingers.cz je tedy z trojlístku oceněných jedinou společností nabízející služby a zároveň po pěti letech působení na jižní Moravě stále nováčkem na trhu.

Soutěž Firma roku (Cena Hospodářských novin) patří vzhledem k pokrytí všech oborů a všech krajů k největším podnikatelským kláním v zemi. Vítězové 14 regionálních kol postupují do celorepublikového finále, jehož letošní výsledky budou slavnostně vyhlášeny 7. prosince na pražském Žofíně.

Foreigners cz - 3.místo Firma roku