Foreigners cz

Novým členem České asociace franchisingu se stala agentura Foreingers.cz, která poskytuje své služby v pěti městech České republiky.


Foreigners.cz nabízí komplexní servis pro zahraniční studenty a expaty, kteří přijeli do České republiky a hledají pomocnou ruku nejen při relokačních záležitostech. Agentura nejčastěji pomáhá s bydlením, vyřizováním víz, zdravotního pojištění, s překlady nebo se stěhováním. Zajišťuje ale například i kurzy českého jazyka, autoškolu či úklidovou službu. Zkrátka vše, co cizinec může potřebovat, zvlášť pokud nemluví česky.

Po sedmi letech působení na trhu stojí za Foreigners.cz tisíce spokojených klientů. Pobočky společnosti se nacházejí v pěti českých městech: Praha, Brno, Hradec Králové, Plzeň a Olomouc. Všechny přitom fungují nezávisle, vedené vlastními manažery. Agentura je připravena kdykoli otevřít další, a to především ve větších městech s vysokým počtem expatů. Aktuálně poptává franšízovou pobočku v Ostravě a Bratislavě.

Posláním Foreigners.cz je to, aby se cizinci v České republice cítili jako doma. Kulturní rozdíly agentura pomáhá stírat i pořádáním pravidelných MeetUpů, kde se scházejí jak Češi, tak expati, aby se vzájemně poznali a vyměnili si zkušenosti.

Více informací: www.foreigners.cz