Empiria 21

Zdravíme vás poprvé v roce 2018 z klubů Empiria 21!

Jedno z nejčastějších témat prvních lednových dní jsou předsevzetí. Ta osobní (zdravěji jíst, více spát, přestat kouřit, sportovat...) si umíme každý nastavit velmi dobře.


My jsme pro vás ale připravili 15 podnikatelských předsevzetí, která vám pomohou, aby se vám v roce 2018 dařilo ještě lépe než v tom loňském.

Tady jsou:

1. Budu víc chodit mezi lidi
2. Nechci být už na podnikání sám/sama
3. Rozšířím počet klientů

Instantní řešení nabízí jedna jediná akce - Profibabinec - kdy během večera poznáte 80 zajímavých podnikatelek z nejrůznějších oborů. Ty se mohou stát vašimi klientkami, mentorkami, kamarádkami či kolegyněmi. Přihlaste se na: http://www.empiria21.cz/14-profibabinec/

4. Zlepším své komunikační dovednosti
5. Už nikdy nechci volat na studené kontakty
6. Chci mít víc času na rozvíjení svého podnikání

Staňte se součástí zajímavé komunity podnikatelů některého z našich klubů. Díky tomu budete každých 14 dní zdokonalovat své představení, odnesete si spoustu nových kontaktů, které přeměníte na zakázky a parta odborníků z  nejrůznějších oborů bude vždy připravena vám pomoci a poradit. Zkuste si to nanečisto v našich klubech na Praze 4 - Kavčích horách, Praze 4 - Kunraticích, Praze 5 a v Říčanech!

7. Konečně něco udělám se svou angličtinou
8. Najdu si někoho na konverzaci
9. Rozšířím svou klientelu i o cizince či zahraniční firmy, které v ČR podnikají

Vaše předsevzetí můžete realizovat každých 14 dní na snídani anglicky mluvícího klubu v centru Prahy na Florenci.

10. Začnu podnikat v novém oboru, kde mi s rozjezdem ostatní pomohou
11. Chci mít pro svůj současný byznys stálý přísun kontaktů
12. Vyšší prestiž mezi ostatními podnikateli?  Hm, to by se mi líbilo

Přemýšleli jste o vlastním podnikatelském klubu, který bude pro vás zdrojem nových kontaktů, financí i prestiže? Co myslíte, kdo z obchodníků bude úspěšnější? Ten, který chce představit klientovi svůj produkt/službu XY nebo ten, který jej pozve na setkání podnikatelů? Napište nám na lucie.libovicka@empiria21.cz nebo zavolejte na 603 477 211 a probereme spolu, jak můžete vlastní podnikatelský klub provozovat právě vy!

13. Tento rok budu už konečně více cestovat
14. Chci mít víc volného času na sebe i rodinu
15. Najdu způsob, jak cestovat do nádherných míst a při tom vydělávat

Elegantní řešení nabízí cestovní klub. Jen s ním se můžete dostat na fantastickou dovolenou v termínu 4. 8. - 11. 8. 2018 do čtyř hvězdičkového Victoria Sport & Beach hotelu v portugalské rybářské vesničce Albufeira (Algarve) za cenu od 15.000,- Kč, včetně dvou celodenních výletů po okolí. V nabídce je ale mnohem, mnohem víc úžasných dovolených! Pro další informace nám napište na petr.slavik@empiria21.cz nebo zavolejte na 603 720 806!

Tak co, inspirovala vás tato předsevzetí? Doufáme, že ano a já vám závěrem tohoto newsletteru za celý Podnikatelský klub Empiria 21 přeji, ať se vám všechna vaše předsevzetí podaří splnit a rok 2018 je pro vás tím nejlepším, který jste zatím zažili!

Mějte se krásně!

Petr Slavík