15.02.2012
Významná podpora franchisového veletrhu FRANCHISE Meeting Point 2012 v Brně se uskutečnila v rámci setkání v reprezentativních prostorách Ministerstva zahraničních věcí v Praze.
GŘ Ing. Jiří Kuliš, společnosti Veletrhy Brno, která organizuje franchisový veletrh FRANCHISE Meeting Point 2012, který se bude konat v Brně ve dnech 02.-03. března t.r., uspořádal dne 25. ledna 2012 v reprezentačních prostorách Černínského paláce Ministerstva zahraničních věci v Praze setkání představitelů zahraničních zastupitelství v České republice a obchodních komor.
V rámci této významné společenské události, které se zúčastnilo více než 100 zástupců ze zemí jako například USA, Německo, Rakousko, Velká Británie, Kanada, Polsko, Maďarsko a z dalších zemí, GŘ Ing. Kuliš kromě jiného představil i připravovaný franchisový veletrh FMP 2012.
Současně představil i odborného poradce BVV pro tento projekt a přípravu doprovodného programu Ing. Aleše Tulpu ze společnosti AVEX systems a požádal přítomné zástupce jednotlivých zemí o to, aby informovali potenciální zájemce – zejména franchisové systémy v zemích, které v ČR zastupují, o možnosti a formách účasti na tomto veletrhu. Ing. Tulpa pak v individuálních rozhovorech informoval o podrobnostech a stavu přípravy této pro český a slovenský franchisový trh největší a nejdůležitější události v roce 2012.
Více informací o veletrhu Franchise Meeting Point 2012 je možné najít na: www.bvv.cz/fmp , www.avexsystems.eu nebo kontaktovat odborného poradce tohoto veletrhu Ing. Aleše Tulpu – ales.tulpa@avexsystems.eu .

